Aktualizacja do macOS Ventura 

MacOS Ventura wprowadza ulepszenia i usprawnienia pracy, dzięki którym urządzenia stają się elastycznymi, dostosowanymi do potrzeb użytkownika maszynami, jakich oczekuje on od Apple. 

Zapewnienie bezproblemowego procesu aktualizacji w Twojej organizacji nie tylko gwarantuje spełnienie wymogów bezpieczeństwa, utrzymanie dokładnej inwentaryzacji systemu i wyeliminowanie przestojów, ale także sprawia, że dział IT wygląda jak bohater. Specjalnie skonstruowane rozwiązanie do zarządzania flotą Apple, zapewnia narzędzia niezbędne do wykorzystania zalet najnowszych systemów operacyjnych Apple bez negatywnego wpływu na użytkowników końcowych i bez nadmiernego obciążania personelu IT. 

Jamf jest jedynym rozwiązaniem w zakresie zarządzania i bezpieczeństwa na szeroką skalę, która automatyzuje cały cykl życia Apple, w tym aktualizacje systemu operacyjnego bez negatywnego wpływu na doświadczenie użytkownika końcowego. Firma Jamf stawia na wsparcie systemów operacyjnych Apple w tym samym dniu, mając za sobą 20 lat wsparcia i kompatybilności w dniu wydania nowego systemu operacyjnego.

Kliknij w link, aby zapoznać się z materiałem PDF