Apple Business Manager

Rejestracja urządzeń, dystrybucja treści oraz zarządzanie rolami w organizacji w jednym miejscu.

manager1 (1)

Co to jest Apple Business Manager?

Apple Business Manager to prosty portal www, który umożliwia administratorom w łatwy i szybki sposób zarządzać urządzeniami oraz definiować role w organizacji.

mac-silver (1)

Przygotowanie urządzeń do pracy w łatwy i szybki sposób

Dzięki nadzorowi nad systemem iOS, możliwe jest między innymi: zdejmowanie blokady aktywacji, zarządzanie dodatkowym oraz ich ustawieniami.​

Dział IT może z łatwością zebrać w jednym miejscu wszystkie zasoby niezbędne do procesu implementacji urządzeń iOS, komputerów Mac, urządzeń Apple TV oraz zarządzania nimi w organizacji. ​

Dzięki ABM Twoja firma może optymalizować działania w obszarze wdrażania i konfigurowania urządzeń pracowników, jak i również zarządzania nimi.

laptop (2)

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź zawsze na bieżąco!    Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!