Apple dla firm

Dlaczego Apple dla Firm?


Apple to produkty, dzięki którym możesz rozwijać swój biznes

Business Mac

Mobilność, prestiż, intuicyjność i bezpieczeństwo, współpraca z najlepszymi.

Mobilność.

Elastyczność i intuicyjność rozwiązań, tego potrzebujesz żeby Twoi pracownicy skutecznie realizowali swoje cele.

Prestiż.

Młode pokolenie to ludzie przyzwyczajeni do produktów Apple, używają ich prywatnie i tej samej jakości oczekują w miejscu pracy. Zapewnij sobie przewagę konkurecyjną na rynku pracy i wyjdź im naprzeciw.

Intuicyjność i bezpieczeństwo.

Zsynchronizowane urządzenia, które po prostu świetnie działają w każdej sytuacji. System iOS, jak również macOS jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, co zapewnia użytkownikom szybki start. Co więcej, każdy produkt Apple jest w pełni bezpieczny – dane są szyfrowane, a aby mieć do nich dostęp wymagana jest wcześniejsza autoryzacja.

Współpraca z najlepszymi.

Doświadczone zespoły, eksperci z obszaru najlepszych rozwiązań dla firm - na takich Partnerów stawia Apple. Takie wsparcie otrzymasz od nas decydując się na wdrożenie Apple w swojej organizacji.

Apple dla biznesu

iPhone, iPad i Mac w Twojej organizacji to komfort pracy Twoich pracowników i nowa jakość pracy

Korzystaj z App Store i rozwijaj swój biznes!

iPad
business bg

Pracownicy proszą
o komputery Mac?

Stwórz im komfortowe środowisko pracy i zwiększaj ich zaangażowanie!

Dowiedz się więcej

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź zawsze na bieżąco!    Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!