Edukacja 1

Dla rodziców

Produkty Apple są projektowane w sposób gwarantujący bezpieczeństwo i prywatność.

Każdy produkt Apple — w tym aplikacje i usługi dla sektora edukacji — opracowano od początku z myślą o ochronie danych osobowych i bezpieczeństwie. Szkoły, które konfigurują konta, urządzenia i aplikacje dla uczniów w portalu Apple School Manager, mają pewność, że Apple nie sprzedaje i nigdy nie udostępnia firmom zewnętrznym żadnych informacji o uczniach do celów marketingowych ani reklamowych. Apple nie tworzy profili uczniów na podstawie ich zachowania w Internecie, a także nie zbiera ani nie wykorzystuje danych osobowych uczniów w celach niezwiązanych ze świadczeniem usług edukacyjnych.

Prywatność i bezpieczeństwo

1_WHY_Privacy and Security_Product image

Bezpieczeństwo i prywatność są podstawą projektowania całego sprzętu, oprogramowania i usług Apple.
Apple gwarantuje wbudowane zabezpieczenia i prywatność dla nauczycieli, personelu i uczniów w każdym aspekcie edukacji. Dla wszystkich, zawsze.

Dowiedz się więcej o prywatności i bezpieczeństwie produktów Apple w edukacji

Kontrola rodzicielska

3_WHY_AR_180713_Video_183997_Wildcat_ARKit_Boulevard_0325_v05 jw.Grab3

Apple oferuje rodzicom szereg narzędzi, dzięki którym mogą być na bieżąco informowani, kiedy i w jaki sposób ich dzieci korzystają z urządzeń. Od śledzenia korzystania z aplikacji, przez ustawianie limitów i wyjątków, zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w Internecie po zarządzanie zakupami w aplikacji.
Do dyspozycji rodziców są wielofunkcyjne narzędzia, które stale rozwijane i ulepszane, aby zapewnić dzieciom korzystanie z urządzeń w bezpieczny sposób.

Więcej o narzędziach dla rodziców

Skontaktuj się z nami już dzisiaj    Zapisz się do naszego newslettera

    Bądź zawsze na bieżąco!      Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!