Edukacja 2

Dla Nauczycieli

Rozwiązania i zasoby dla wszystkich nauczycieli w klasie i poza nią.

Apple Teacher Program

Apple Teacher to bezpłatny profesjonalny program edukacyjny stworzony z myślą o wsparciu nauczycieli, którzy używają produktów Apple do nauczania i uczenia się.

Samodzielna podróż edukacyjna pomaga nauczycielom rozwijać umiejętności na iPadzie i Macu oraz zdobywać uznanie za nowe umiejętności, które zdobywają.

Inspiruj się technologią Apple w klasie i zostań nauczycielem Apple.

Więcej o programie rozwoju dla Nauczycieli

Produkty i narzędzia do nauczania

Po zarejestrowaniu się w Apple Teacher rozpoczniesz podróż we własnym tempie przez Apple Teacher Learning Center, spersonalizowaną platformę edukacyjną online, do której masz dostęp z dowolnego miejsca!

Program jest świetnym rozwiązaniem dla szkół i władz lokalnych, oferuje bezpłatne ścieżki edukacji zawodowej.

Więcej o produktach do nauczania

Dzięki urządzeniom i oprogramowaniu Apple w rękach uczniów praca, którą muszą wykonać, staje się pracą, którą kochają. Uczniowie kochają iPada, ponieważ może być tym, czego potrzebują. Pomaga im zdobywać wiedzę na nowe sposoby i odkrywać nowe umiejętności dzięki interaktywnemu i wciągającemu interfejsowi Multi-Touch. Pełen mocy komputer Mac pomaga uczniom i nauczycielom w realizacji najbardziej ambitnych projektów, dając im pewność, że będą mogli podjąć się każdego zadania.

Porozmawiajmy o edukacji

Skontaktuj się z nami    Zapisz się do naszego newslettera

    Bądź zawsze na bieżąco!      Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!