Edukacja 3

Wsparcie IT

Technologia Apple została tak zaprojektowana, aby dawać uczniom nowe pomysły na zdobywanie doświadczeń. Dzięki naszej gamie rozwiązań możemy dopasować produkty Apple do istniejącej infrastruktury szkolnej. Ułatwiamy administrowanie urządzeniami, zarządzanie konfiguracjami, dystrybucję aplikacji i treści oraz zabezpieczanie danych.

Apple School Manager

Apple School Manager pomaga bezproblemowo zintegrować iPada i Maca ze środowiskiem edukacyjnym. Niezależnie od tego, czy planujesz zupełnie nowe wdrożenie, czy dodajesz urządzenia Apple do istniejącej infrastruktury, iPad i Mac będą pasować.

Podręcznik wdrażania w środowiskach edukacyjnych

appleschoolmanager

Porozmawiajmy o edukacji

.    Zapisz się do naszego newslettera

    Bądź zawsze na bieżąco!      Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!