Promise_LPJamf-01

Jamf Apple Enterprise Management umożliwi Twojej organizacji lepszą realizację celów biznesowych

Multi-Product_MacBook_Pro_14-in_iPad_Pro_11-in_Apple_Pencil_AirPods_Pro_iPhone_13_Pro_Max_iPhone_13_Pro_Apple_Watch_Series_7_Screen__USEN-01

Jamf jest jedynym rozwiązaniem Apple Enterprise Management na taką skalę, które automatyzuje cały cykl życia urządzeń Apple w firmie. Zapewnia wdrażanie, zarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń, nie wymagając od działu IT bezpośredniej pracy z urządzeniem. Od momentu pierwszego uruchomienia, aż do dnia, w którym zostanie ono odświeżone na nowe. Jamf optymalizuje kompleksową obsługę urządzeń Apple dla działu IT i użytkowników końcowych.

Spójne, standardowe doświadczenie Apple, które daje więcej możliwości.

jamf-ar21

Rozwiązanie Apple Business Manager

Wdrażaj urządzenia dla każdego pracownika w każdym miejscu. Zintegruj rozwiązania Apple Business Manager, aby zautomatyzować proces rejestracji i konfiguracji urządzeń dla użytkowników.

Rozszerzona widoczność

Dzięki panelom informacyjnym, alertom w czasie rzeczywistym i raportowaniu bazującym na wbudowanych, natywnych mechanizmach bezpieczeństwa Apple, takich jak XProtect, Gatekeeper i MRT, będziesz wiedzieć, kiedy pojawiają się podejrzane aktywności.

Zarządzanie bezpieczeństwem

Zabezpieczaj urządzenia, korzystając z funkcji bezpieczeństwa Apple, takich jak wymuszanie szyfrowania w systemach macOS i iOS oraz kodów dostępu w systemie iOS. Uruchamiaj polityki bezpieczeństwa w celu włączenia FileVault dla macOS.

Zarządzanie inwentaryzacją

Automatycznie zbieraj dane o użytkownikach, sprzęcie komputerowym, oprogramowaniu i danych o bezpieczeństwie urządzeń.

Zarządzanie urządzeniami

Dzięki zdalnemu zarządzaniu i wykorzystaniu profili konfiguracyjnych, polityk, inteligentnego kierowania i skryptów, możesz wykorzystać zaawansowane przepływy pracy do zautomatyzowania zarządzania komputerami Mac, iPadami, telefonami iPhone i Apple TV.

Wyselekcjonowane zasoby

Udostępnij użytkownikom własny sklep z aplikacjami Self-Service. Zapewnij im możliwość samodzielnego instalowania aplikacji, aktualizowania oprogramowania i konserwacji ich własnych urządzeń bez konieczności zgłaszania się do działu pomocy technicznej.

Dostęp w oparciu o tożsamość użytkownika

Zapewniaj urządzeniom dostęp do kluczowych aplikacji biznesowych na podstawie tożsamości użytkownika w chmurze oraz uwierzytelnianiu wieloskładnikowemu.

Zapobieganie zagrożeniom i usuwanie ich skutków

Odbieraj alerty w czasie rzeczywistym, analizując aktywność na urządzeniu, a następnie decyduj o proaktywnym blokowaniu, izolowaniu lub usuwaniu zagrożeń. Zapobiegaj znanemu złośliwemu oprogramowaniu macOS, w tym zagrożeniom i atakom unikalnym dla architektury firmy Apple.

Usprawnione zarządzanie aplikacjami

Kupuj aplikacje hurtowo i wybieraj metody wdrażania, udostępniając je automatycznie użytkownikom (bez konieczności posiadania Apple ID). Twórz niestandardowe pakiety aplikacji i oprogramowania oraz automatycznie aktualizuj oprogramowanie innych firm na bieżąco.

jamf-connect-user-provisioning

Dzięki Jamf zwiększysz produktywność, obniżysz koszty operacyjne oraz koszty wsparcia technicznego w Twojej firmie. Uwolnij możliwości drzemiące w rozwiązaniach.