Miesiąc Zniżek

Miesiąc zniżek w APN 1

Miesiąc zniżek
w APN Promise

Dzień
Godzina
Minuta
Sekunda

Oferta dla firm!

iMac. Przyszłość w nowych barwach.

Miesiąc zniżek w APN 2

Magia kolorów


Odmieniony przez czip Apple M1, z którym zyskał niesamowitą smukłość i znakomitą funkcjonalność. Robi wrażenie, gdziekolwiek go postawisz. I różnicę, cokolwiek na nim robisz.

Device Enrollment Program (DEP)
- Za darmo!


Skorzystaj z unikalnej oferty wdrożeniowej urządzeń Apple w Twojej organizacji. Tylko do końca czerwca przy zamówieniu sprzętu Apple, specjaliści z APN Promise wykonają usługę DEP zupełnie za darmo!

iPad_Air_Wi-Fi_Hero_6

W zgodzie z Naturą.

W zgodzie z naturą Apple
MacBook_Pro_16

Do 1500 zł korzyści przy zakupie jednego Maca


Rewelacyjna wydajność, spektakularny 16-calowy wyświetlacz Retina i bateria na cały dzień sprawiają, że MacBook Pro to niesamowicie potężna maszyna. Z takim sprzętem sprostasz każdemu zadaniu. I to wszędzie, gdzie akurat jesteś.

Apple Financial Services (AFS)


Ludzie, którzy mogą pracować tak, jak chcą, i korzystać przy tym ze swoich ulubionych narzędzi, mają motywację, by dawać z siebie wszystko. iPhone, iPad i Mac stwarzają warunki do produktywnego, twórczego i zespołowego działania.

Finansowanie oferowane przez Apple Financial Services sprawia, że wyposażenie firmy w produkty Apple staje się jeszcze prostsze i bardziej ekonomiczne.

AFS black
Dostawa

Darmowa przesyłka!


Złóż zamówienie przez formularz, a my dostarczymy je w najwygodniejszy dla Ciebie sposób zupełnie za darmo!

Skorzystaj z promocji - skontaktuj się z nami już dzisiaj!    Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!