o nas

O nas

Od 1991 roku współtworzymy polski rynek technologiczny w Polsce i Europie

baner

Jesteśmy w gronie 500 czołowych polskich przedsiębiorców.

Dołączyliśmy do grona Orłów przedsiębiorczości. Ranking Rzeczpospolitej odzwierciedla nasze wyniki i osiągnięcia.

baner o nas

Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa, praktycznie ze wszystkich sektorów gospodarki, administracja publiczna, służba zdrowia i edukacja.

Wdrażamy, integrujemy, szkolimy, wspieramy i tworzymy dedykowane rozwiązania.

Naszym naturalnym środowiskiem jest technologia. Pracujemy z pasją i nawet najmniejsze potrzeby inspirują nas do rozwoju naszych rozwiązań.

Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie również uznanie w oczach naszych Dostawców: Microsoft, Acronis, Quest, Google.

about bg row

Razem z nami możesz tworzyć technologiczną przyszłość!

"Doceniamy duże zaangażowanie i profesjonalne podejście. Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia i korzyści z przeprowadzonego wdrożenia polecamy usługi APN Promise innym przedsiębiorcom."

Z-ca Dyrektora Organizacji i Strategii Rozwoju

Firma z branży energetycznej

"Wykonane przez firmę APN prace zostały wykonane w sposób profesjonalny, a inżynierowie i architekci udzielający konsultacji zaprezentowali szeroką wiedzę oraz doświadczenie praktyczne w omawianych i realizowanych zagadnieniach projektowych"

Dyrektor IT

Firma z branży bankowej

"Firma APN Promise S.A. wdrożyła w NAFTOSERWIS Sp. z o.o. platformę Webcon BPS oraz zaimplementowała szereg procesów biznesowych. (…) Usługi realizowane były profesjonalnie. Możemy polecić współpracę z APN Promise S.A."

Prezes Zarządu

NAFTOSERWIS Sp. z o.o.

"Doceniamy duże zaangażowanie i profesjonalne podejście. Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia i korzyści z przeprowadzonego wdrożenia polecamy usługi APN Promise innym przedsiębiorcom."

Z-ca Dyrektora Organizacji i Strategii Rozwoju

Firma z branży energetycznej

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź zawsze na bieżąco!    Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!