Oferta dla edukacji

Dlaczego Apple dla edukacji?

Pomagamy w pielęgnowaniu tego, co najlepsze w każdym uczniu.

Dla nauczycieli

Zainspiruj się nowoczesnymi technologiami, aby w pełni wykorzystać produkty Apple w klasie i zostań nauczycielem Apple. Pomożemy Ci uruchomić program Apple Teacher w Twojej szkole.

2_AT_171216_EDU_Lifestyle_WR_00493

Zwiększ możliwości nauki w domu.

Dla rodziców

Żyjemy w czasach, w których nauka wykracza poza ściany klasy. Dom jest drugim naturalnym środowiskiem dla edukacji i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia rodzicom odpowiednich i bezpiecznych narzędzi, które pomogą im w edukacji ich dzieci.

mds-education-packages

Każdy może być twórcą.

Wsparcie w każdym momencie

Firma Apple opracowała skuteczne narzędzia, które wspierają administratorów od wdrażania urządzeń po umożliwienie efektywnej nauki każdemu uczniowi. Jest to wsparcie tak proste i intuicyjne, jak same urządzenia.

appleschoolmanager

Doświadczenia edukacyjne zaprojektowane, aby wspierać każdego ucznia.

Dostępność dla każdego

Apple wierzy, że każdy uczeń ma prawo edukacji najwyższej jakości, która jest kreatywna, oparta na współpracy i angażująca. Technologia może umożliwić wszystkim uczniom, z każdym stylem uczenia się, odkrywać nowe możliwości i otwierać nowe drzwi.

High School San Mateo shoot in San Mateo, CA, USA 
02/09/19

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

Porozmawiajmy o edukacji    Zapisz się do naszego newslettera

    Bądź zawsze na bieżąco!      Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!