macOS i iOS

macOS i iOS


Innowacyjny model wdrażania i zarządzania

system line bg

Proces konfiguracji i wdrażania iPhone'a, iPada i Maca w organizacji jest niezwykle prosty i intuicyjny.

Dzięki temu pracownicy mogą w sposób samodzielny przygotować swoje urządzenia do pracy.

system ipad

macOS i iOS umożliwią całkowitą automatyzację procesu przygotowań nowych urządzeń do pracy.

Jest to możliwe dzięki usłudze Apple Business Menagera, które ułatwia automatyzacje rejestru urządzeń, wdrażanie treści oraz delegowanie uprawnień administracyjnych.

Jak i również, rozwiązaniom do zarządzania urządzeniami mobilnymi (Mobile Device Management, MDM), dzięki którym zespół IT ma możliwość skonfigurowania wszystkich urządzeń w firmie i zarządzania nimi.

Co zyska organizacja?

Wsparcie dla działu IT, który w sposób szybki i prosty umożliwi pracownikom bezproblemowe korzystanie z urządzeń Apple.

Jakie obszary powiązane są z procesem wdrażania i zarządzania dla urządzeń macOS i iOS?

Apple Business Manager w zakresie rejestru urządzeń. Umożliwia to szybsze i łatwiejsze wdrożenie urządzeń w danym przedsiębiorstwie, dzięki dokonaniu automatycznej rejestracji w rozwiązaniu MDM organizacji.

Dystrybucja treści, w łatwy sposób firma jest w stanie rozdystrybuować aplikacje i książki hurtowo w ramach swojej struktury, dzięki dostępnej w portalu Apple Business Manager , sekcji Aplikacje i książki

Jeden z ważniejszych aspektów – ochrona danych firmowych. macOS i iOS są to systemy bezpieczne. Sprzęt dostarczany przez Apple może w bezpieczny sposób korzystać z firmowych usług sieciowych oraz chronić dane organizacji zarówno w spoczynku, jak i w czasie przesyłania.

Konfiguracja i zarządzanie nią. Dzięki profilom konfiguracyjnym proces skonfigurowania urządzeń odbywa się w sposób automatyczny i możliwe jest jej wykonanie praktycznie bez fizycznej interakcji z urządzeniami.

A także aktualizacje oraz modernizacja. Dzięki bezpłatnym uaktualnieniom oprogramowania, które dostarcza Apple, możliwe jest zabezpieczenie urządzeń, optymalizacja sprzętu oraz ochrona przed pojawiającymi się zagrożeniami. Systemy iOS i macOS dają tę możliwość, iż użytkownicy mogą w łatwy sposób, samodzielnie konfigurować oraz aktualizować swoje urządzenia.

Dowiedz się więcej o systemach macOS i iOS.

Kontakt

Zapewnij pracownikom najlepsze możliwe doświadczenia podczas użytkowania produktów Apple!

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź zawsze na bieżąco!    Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!